Enter the mysterious valley of our disruptive rebellion

O nas

Gdy Rebelianci wejdą na pokład nic już nie będzie takie samo. Zmienimy Twoją organizacje i sposób w jaki realizuje cele biznesowe.

W dolinie rebeliantów udowadniamy, że każdy pomysł da się urzeczywistnić.

Transformacja Strategiczna

Wspieramy korporacje w procesie rozwiązywania strategicznych wyzwań biznesowych, zarówno z wykorzystaniem technologii, jak również współpracy z polskimi i międzynarodowymi partnerami, w tym startupami.

(R)ewolucja Technologiczna

Nawet najlepsza technologia, produkt czy usługa potrzebują dostępu do rynku. Dzięki swojej bogatej sieci kontaktów, Rebels Valley wspiera startupy w procesie zdobywania klientów korporacyjnych oraz pozyskiwania środków na rozwój.

Działania Pozytywnej Zmiany

 

Mamy doświadczenie w realizacji projektów wspierających ekosystemy innowacji realizowanych lub finansowanych przez instytucje publiczne. 

                                                       

"Creativity is thinking up new things. Innovation is doing new things"

Arek Kwoska

Partner Zarządzający

Doświadczony przedsiębiorca technologiczny i anioł biznesu. Ekspert w zakresie wykorzystywania technologii cyfrowych w istotnych obszarach działania przedsiębiorstwa.

Jan Raczyński

Partner Zarządający

Specjalista w zakresie sprzedaży produktów opartych o nowe rozwiązania technologiczne. Wspiera rozwój biznesowy młodych spółek na rynkach polskim i zagranicznym.

Tomasz Kowalczyk

Partner w Rebels Valley

Za obszar doradztwa strategicznego i pracy z klientami korporacyjnymi odpowiedzialny. Dostosowywać się przedsiębiorstwom do współczesnych realiów pomaga.

Program akceleracyjny skierowany do młodych spółek technologicznych z całego świata, które posiadają innowacyjne technologie gotowe do przetestowania w warunkach operacyjnych Koncernu.
Startups in the Game to najważniejszy polski program dla startupów z branży technologii sportowych. Wspiera młode firmy w budowaniu pozycji na rynku sportowym i zapewnia dostęp do najlepszych klubów, organizacji sportowych i inwestorów.
Jako partner WAB wsparliśmy rozwój już ponad 50 młodych spółek technologicznych, nie tylko realizację polityki rozwoju czy sprzedaży uczestników inkubatora, ale także pomagaliśmy stawiać ich spółki od podstaw.
W latach 2020-2021 Rebels Valley wspierał ABSL w pracy z 50+ startupami i młodymi spółkami technologicznymi z Polski i zagranicy.

"Some people see problems, others see possibilities. Innovators see possibilities in problems."

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi aktualnościami z Doliny Rebeliantów i przekonaj się, jak rewolucyjne pomysły i działania zmieniają oblicze biznesu i tworzą nowe trendy na rynku.

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Napisz do nas

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.

Rebels Valley

Rebels Valley to wiodący polski butik doradczy. Wspiera klientów w

 procesie rozwiązywania strategicznych wyzwań biznesowych, w szczególności z z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Head Office

The Partners

Ⓒ 2023 - All Rights Are Reserved