Historia Rebels Valley

Różne projekt naszych ekspertów

Zapytaj nas

2018 - powstanie RV

ABSL Startup Challange

W latach 2020-2021 Rebels Valley wspierał ABSL w pracy z 50+ startupami i młodymi spółkami technologicznymi z Polski i zagranicy.

ORLEN Skylight Accelerator

Program akceleracyjny skierowany do młodych spółek technologicznych z całego świata, które posiadają innowacyjne technologie gotowe do przetestowania w warunkach operacyjnych Koncernu.

Wschodni Akcelerator Biznesu

Jako partner WAB wsparliśmy rozwój już ponad 50 młodych spółek technologicznych, nie tylko realizację polityki rozwoju czy sprzedaży uczestników inkubatora, ale także pomagaliśmy stawiać ich spółki od podstaw.

Startup Małopolska

Zespół Rebels Valley współpracował z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w programie wspierającym lokalne firmy w budowie wartości rynkowej i nawiązywaniu współpracy z partnerami komercyjnymi. 15 spółek działających w obszarach takich jak health tech, e-commerce, nowoczesna mobilność i projekty inkluzywne wzięło udział w dwóch edycjach programu SUM.

Startupy w Grze

Startups in the Game to najważniejszy polski program dla startupów z branży technologii sportowych. Wspiera młode firmy w budowaniu pozycji na rynku sportowym i zapewnia dostęp do najlepszych klubów, organizacji sportowych i inwestorów.

ORLEN Social Lab

Rebels Valley współpracuje z „ORLEN Social Lab. Laboratorium Społecznej Zmiany”, w ramach którego wspierane są merytorycznie i finansowo najciekawsze propozycje innowacji społecznych

+ 50 korporacji

+ 700 startupów

Sprawdź nas