“It’s better to be a pirate than join the navy” – Steve Jobs

 

 

 

Nic nie jest niemożliwe – to podejście znajduje się w samym sercu DNA Rebels Valley. Wiemy, że niektóre sytuacje i zadania wymagają opuszczenia strefy biznesowego komfortu. Naszym priorytetem jest zawsze osiągnięcie wyznaczonego wspólnie z klientem celu, nawet jeśli wymaga to niestandardowych rozwiązań.

Pomagamy zarówno dużym, jak i rosnącym organizacjom tworzyć przyjazną przestrzeń i kulturę wspierające biznesowych buntowników, odkrywców i wizjonerów. Od 2018 wspieramy partnerów pochodzących z różnych środowisk w rozwiązywaniu ich wyzwań biznesowych z wykorzystaniem nowych technologii lub sieci potencjalnych partnerów biznesowych.

“Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi„ – Poranek Kojota, polski film

 

Realizując nasze projekty zawsze staramy się stworzyć przestrzeń, w ramach której ścierają się rebelianckie wizje, poglądy i doświadczenia – bo tylko w ten sposób wypracowuje się realne innowacje w najbardziej efektywnych ekosystemach na świecie.

 

Zespół Rebels Valley tworzą eksperci o różnej historii i ścieżkach kariery: przedsiębiorczej, korporacyjnej i doradczej. Dzięki temu do każdego projektu jesteśmy w stanie wnieść szeroki wachlarz doświadczeń i komplementarne spojrzenia na wzywanie.
W efekcie od 2018 r. pracowaliśmy już z ponad 50 klientami korporacyjnymi i MŚP, ponad 250 startupami czy też licznymi polskimi i zagranicznymi organizacjami publicznymi czy też NGO.

Proces naboru zgłoszeń

1. W jakim celu?

Wspólnie z klientem określamy strategiczne cele,
do których dąży przedsiębiorstwo

2. Jaką ścieżką?

Definiujemy listy wyzwań biznesowych – działań, które muszą być zrealizowane, aby osiągnąć cele

3. Jakich użyć narzędzi?

Przedstawiamy pakiet rozwiązań, dzięki którym poszczególne działania mogą być realizowane efektywnie – czasowo i finansowo

4. Jak zrobić to dobrze?

Wspieramy klienta w realizacji działań – od momentu ich uruchomienia aż po zakończenie wdrożenia

1. W jakim celu?

Wspólnie z klientem określamy strategiczne cele,
do których dąży przedsiębiorstwo

2. Jaką ścieżką?

Definiujemy listy wyzwań biznesowych – działań, które
muszą być zrealizowane, aby osiągnąć cele

3. Jakich użyć narzędzi?

Przedstawiamy pakiet rozwiązań, dzięki którym poszczególne
działania mogą być realizowane efektywnie – czasowo i finansowo

4. Jak zrobić to dobrze?

Wspieramy klienta w realizacji działań – od momentu ich
uruchomienia aż po zakończenie wdrożenia

Kluczowi Eksperci

Arek Kwoska

CEO Rebels Valley.
Doświadczony przedsiębiorca technologiczny i anioł biznesu. Ekspert w zakresie wykorzystania technologii cyfrowych w istotnych obszarach działania przedsiębiorstwa.

Jan Raczyński

COO Rebels Valley.
Specjalista w zakresie sprzedaży produktów opartych o nowe rozwiązania technologiczne. Wspiera rozwój biznesowy młodych spółek na rynkach polskim i zagranicznych.

Tomasz Kowalczyk

Partner w Rebels Valley.
Odpowiedzialny za obszar doradztwa strategicznego i pracy z klientami korporacyjnymi. Pomaga dostosowywać się przedsiębiorstwom do współczesnych realiów rynkowych.