Za nami pierwsze warsztaty organizowane w ramach rozpoczynającej się właśnie 8. edycji programu #StartUP Małopolska. W dotychczasowych siedmiu wzięło już udział 50 małopolskich firm. Do bieżącej, jesiennej edycji programu, spośród wielu aplikacji, zakwalifikowało się finalnie 7 startupów.

Program akceleracji #StartUP Małopolska jest skierowany do startupowców-innowatorów, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Małopolski, którzy chcą skutecznie rozwijać swój biznes, a których działalność nie przekroczyła jeszcze 36-miesięcy. Realizatorem projektu, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, jest zespół konsultantów z Rebels Valley — strategicznego butiku doradczego z obszaru innowacji i rozwoju biznesu.

Spotkanie w Krakowie służyło zweryfikowaniu biznesowych potrzeb uczestników oraz potencjału firm. W trakcie indywidualnych rozmów doradcy Rebels Valley wraz z przedsiębiorcami analizowali modele biznesowe i elementy, które w toku programu warto wziąć „na warsztat”. Wspólnie dopasowywali odpowiednie szkolenia i ustalali spersonalizowany plan działania dla każdego zgłoszonego startupu.

– Małopolska to region o ogromnym potencjale dla rozwoju przedsiębiorczości. Cieszy duża liczba zgłoszeń oraz ich jakość. Finaliści to firmy bardzo perspektywiczne, tym bardziej nie mogliśmy doczekać się startu kolejnej akceleracji — mówi Jan Raczyński, COO w Rebels Valley, odpowiadający za współpracę ze startupami i doradztwo. — Każda z firm uczestniczących, w trakcie trwania programu, będzie brała udział w aż 6 specjalistycznych sesjach szkoleniowych, prowadzonych przez konsultantów i ekspertów branżowych — dodaje.

Uczestnicy #StartUP Małopolska mogą liczyć również na indywidualne konsultacje biznesowe z wybranymi przez siebie mentorami. Każdej firmie przysługuje aż 600 minut spotkań 1:1 ze specjalistami w obszarach takich jak sprzedaż, marketing czy techniki prezentacji.

Całość artykułu dostępna jest na platformie Medium: https://bit.ly/3m0mx0l

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *