Poznaj nasz zespół


Arkadiusz Kwoska
Chief Executive Officer

przedsiębiorca z ponad 15 letnim doświadczeniem w IT, świadczył usługi informatyczne i doradcze dla firm telekomunikacyjnych, instytucji finansowych, firm z tzw. wielkiej czwórki oraz startupów z Polski i Doliny Krzemowej. Ze sceną startupową związany od roku 2001.


Jan Raczyński
Chief Operating Officer

dysponujący ponad 15 letnim doświadczeniem w branży IT (sprzedaż, consulting oraz business development w krajach Europy Środkowej i na Bliskim Wschodzie). Odpowiadał za prowadzenie programu akceleracyjnego dla Poczty Polskiej oraz wsparcie dla wybranych spółek portfelowych.


Adam Jerusalimcew
Deal Maker

 

dysponujący ponad 5 letnim doświadczeniem na rynku inwestycyjnym odpowiedzialny był m.in za polityki inwestycyjne funduszy a w szczególności nadzór nad pozyskiwaniem dealflow, nadzór właścicielski nad spółkami portfelowymi, strukturyzowanie transakcji, tworzenie i zarządzanie wehikułów inwestycyjnych funduszu oraz pozyskiwanie „Limited Partners”.


Tomasz Kowalczyk
Growth and
Innovation Designer

dysponujący ponad 6-letnim doświadczeniem w zakresie wspierania funkcji zarządzania innowacją, zarówno w środowisku startupowym, jak również w gronie dużych korporacji. Zdaniem Tomasza jest definiowanie obszarów pilotażu i zaproponowanie możliwych modeli biznesowych współpracy - zorientowanych na wspólne korzyści stron.